Piranha FC Fehérvár

Üdvözlök minden kedves látogatót a Piranha FC Fehérvár oldalán! Érdekességek, statisztikák s minden, ami Önnek jár.

A 29. szezon ismét kettő barátságos összecsapással kezdődött az osztályozó mérkőzést keretbe foglalva.
Az első mérkőzésen egy dán csapat volt a vendégünk, melyen szoros meccsen csak a hosszabbításban sikerült kiharcolnunk a győzelmet. A második összecsapásra egy holland klub utazott Fehérvárra és győztesen térhetett haza.

2010-11-17 Piranha FC Fehérvár - FC Hönne: 5 - 4 (2-2)
2010-11-24 Piranha FC Fehérvár - Martini Stars: 1 - 2 (0-2)

Ezeken a mérkőzéseken többnyire a tartalékok és a cserék kaptak lehetőséget, mert kisebb átalakításba fogott az új edző, aki Nils Gutscher lett, a Piranha FC Fehérvár hálóőre.

Nils Gutscher aktívan kapusa a Piranhának, és első tétmeccsén győzelemmel és kapott gól nélkül debütált. Nem először állt a csapat kapujában, régóta tagja a keretnek. Olyan nagy tudást és tapasztalatot szerzett eddigi pályafutása alatt, hogy megkapta a lehetőséget az edzői feladatok ellátására. Természetesen megszerezte az edzői karrierhez szükséges papírokat. Cél a bajnoki cím!
Az első meccs a szezon kezdetét megelőző Magyar Kupa 1. fordulójával érkezett meg, melyről idegenben szerzett magabiztos győzelemmel térhetett haza csapatunk. Két sajátnevelésű játékosunk is parádézott ezen a találkozón. Sárközy Jani 4, míg Bém Gyuri 5 találatot is szerzett. Új igazolásunk, a mexikói szélső védő Fidel Núnez is gólt szerzett első tét mérkőzésén.
2010-12-01 MTK Tatabánya - Piranha FC Fehérvár: 0 - 10 (0-5)

A bajnokság 1. fordulójában az előző szezon ezüst érmesével mérkőzött meg a Piranha. 39254 néző foglalt helyet a Stadio di Király Park stadionban. A mérkőzés első fél órája szoros volt. Megszereztük a vezetést Illia Targovich góljával, amit kiegyenlített az SBoci, majd beindult az úthenger. Illia Targovich még egy góllal, György Bém kettő találattal, míg Hannes Seppi bődületes büntetőjével megleptük az ellenfelet és 5-2-es hazai előnnyel fordultak a csapatok. Ez az eredmény volt az eddigi sláger eredmény a két csapat meccsein az SBoci javára, de még hátra volt egy félidő. A második játékrészben mind a két csatárunk megszerezte harmadik gólját és mesterhármast ért el, míg János Sárközy is feliratkozott a góllövők listájára. A végeredmény a szezon egyik legfontosabbnak kikiáltott mérkőzésén 8-3 a Piranhának.
2010-12-04 Piranha FC Fehérvár - SBoci: 8 - 3 (5-2)

A Magyar Kupa második fordulójában egy városi riválist kaptunk, az Iváncsai ksk személyében. Közel egyforma számban, jó hangulatban érkeztek a csapatok szurkolói a várva várt Székesfehérvár városi rangadóra. Mindkét tábor látványos élőképpel fogadta kedvenceit. Csapatunk lazára fogta a figurát, ami meg is látszódott a teljesítményen. Az első féliődben 1-0-ra vezetett a pályaválasztó Iváncsai ksk. A második félidőben ugyan kiegyenlítettünk és meg is fordítottuk az eredményt, de a hazaik egálra hozták a mérkőzést. Így következett a hosszabbítás, amit a sérülésből visszatért Maxime Dufour tizenegyesével megnyert a csapat. Külön öröm a Piranha számára, hogy 5 saját nevelésű játékos is kezdőként kapott helyet a csapatban és megállták a helyüket.
2010-12-08 Iváncsai ksk - Piranha FC Fehérvár: 2 - 3 (1-0)

A bajnokság 2. fordulójában ismét nehéz összecsapás állt előttünk. A Soproni Vasutas vendégeként léptünk pályára. A mérkőzés első félidejében megszerzett 3 gólos előny elégnek bizonyult, így egy gól nélküli második játékrészt követően győztesen hagytuk el Sopront.
2010-12-11 Soproni Vasutas - Piranha FC Fehérvár: 0 - 3 (0-3)

A Magyar Kupa harmadik körében a Fót City otthonába látogattunk. Egy közel hasonló képességű csapat ellen vívott a tartalék és a cseresor egy ádáz küzdelmet, amiben végül 3-2-es arányban alul maradtunk. A meccs krónikájához hozzátartozik, hogy a saját nevelésű Lukács Zsolt is betalált egy tétmérkőzésen, ami a Kölyökoroszlánok FCF kiváló munkájának köszönhető.
2010-12-15 Fót City - Piranha FC Fehérvár: 3 - 2 (2-1)

A kupa kiesés után továbbfolytatódott a bajnokság. Az egyik újonc, BcsabaUFC volt a vendégünk. A Piranha komolyan vette a mérkőzést, melynek meg is lett az eredménye. A félidei 6-1-es vezetés után a második félidőben még kettő gólt szerzett a csapat, így egy magabiztos megsemmisítő vereséggel küldte haza az újoncot.
2010-12-18 Piranha FC Fehérvár - BcsabaUFC: 8 - 1 (6-1)

A 4. fordulóban ismét idegenben lépett pályára a Piranha. Ezúttal Budapest volt az úti cél és a Rozsdás Sarokvas FC a soron következő ellenfél. Mindkét játékrészben 4-4 gól született, így így 7-1-re nyertünk.
2010-12-25 Rozsdás Sarokvas FC - Piranha FC Fehérvár: 1 - 7 (0-4)

A bajnokság 5. mérkőzésén a Chakarita Dongók együttesét fogadtuk a Stadio di Király Park stadionban. Az első félidőben jól tartotta magát az újonc, és 2-0-s eredménnyel vonultak a csapatok az öltözőkbe, de végül igazolódott a papírforma és 6-0-ás győzelmet arattunk felettük.
2011-01-01 Piranha FC Fehérvár - Chakarita dongók: 6 - 0 (2-0)

A bajnokság 6. fordulójában a mindig riválisnak tekintett Inter de refhez utazott a csapat. Az eddigi legizgalmasabb mérkőzést hozta a derbi. Az első félidőben megszereztük a vezetést, amit kiegyenlített az ellenfél, de egy percen belül újra nálunk volt az előny. Ehhez a félidőhöz hozzátartozik, hogy megsérült Illia Targovich, így egy kulcsembert vesztettünk el. A második játékrészben ismét mi szereztük az első gólt, de húsz percen belül megint egál lett. Azonban Sárközy Jani klasszisának köszönhetően a 78. percben megszerezte harmadik találatát és ezzel a vezetést is, amit már nem adtunk ki a kezünkből. Így végül 4-3-ra nyert a Piranha.
2011-01-08 Inter de ref - Piranha FC Fehérvár : 3 - 4 (1-2)

A bajnokság 7. fordulójában pedig jött egy meglepetés, amit senki sem gondolt volna a szezon elején. A juvenszussz meglepte a csapatot. A félidőben 1-1 állt az eredményjelzőn, a második félidőben megszereztük a vezetést a 71. percben. De ekkor jött a hideg zuhany. Talán azt hitték a játékosok, hogy hátra lehet dőlni, de nem. A 75. percben kiegyenlített az ellenfél, majd a 77. percben megszerezte a vezetést is. A meccs hátralévő részében nem tudtak újítani a fiúk, így elszenvedtük első vereségünket, ráadásul hazai pályán. Így a 2. helyezett SBocival szembeni előny is csak két pontra csökkent.
2011-01-15 Piranha FC Fehérvár - juvenszussz: 2 - 3 (1-1)

A 8. fordulóban el is érkezett a visszavágás ideje. Megtelt a vendégszektor a juvenszussz libalegelő stadionban. A mérkőzés pokolként kezdődött. A 4. percben már a hazaik vezettek. A 25. percben sikerült Bém Gyurinak kiegyenlítenie, de egy perc elteltével megint csak hátrányban voltunk. A második félidőben mezőnyjáték folyt. Juvenszussz lőtt egy kapufát, majd kihagyunk egy helyzetet. A 66. percben Hannes Seppinek köszönhetően elvittünk egy pontot, ami több, mint a nulla, de így beért minket pontszámban a SBoci.
2011-01-22 juvenszussz - Piranha FC Fehérvár: 2 - 2 (2-1)

A 9. fordulóban az Inter de ref volt az ellenfelünk. Idegenben szoros győzelmet arattunk, hasonló mérkőzésre volt kilátás. A mérkőzés remekül indult, a félidőben 3-0-ás előny birtokában mehettek a csapatok pihenőre. Majd a második játékrészben a vendégek belehúztak és 3-2-re alakították az eredményt. Szerencsére baj nem történt, és végül 5-3 arányban nyertünk.
2011-01-29 Piranha FC Fehérvár - Inter de ref: 5 - 3 (3-0)

A 10. mérkőzésen az egyik újonc otthonába látogattunk, akiknek volt miért törleszteniük, hiszen az odavágón 6-0-ra kaptak ki. Ez a meccs szorosabbra sikerült, mint az előző. A hazaik szerezték meg a vezetést már az 5. percben, de a félidő közepén kiegyenlítettünk Pielesiaknak köszönhetően. A második félidőben az utolsó 20 percben őröltük fel az ellenfelet és a megszerzett 3 góllal, végül 4-1-es diadalt könyvelhetünk el.
2011-02-05 Chakarita dongók - Piranha FC Fehérvár: 1 - 4 (1-1)

A 11. fordulóban végre megtörtént az, amire már egy szezon óta vár a klubvezetőség, telt ház előtt játszottunk hazai pályán. 40.000 néző váltott jegyet erre a mérkőzésre, melyen a sereghajtót fogadtuk. A sok fanatikus nagyon feltüzelte a játékosokat, így mindent beleadva 8-1 arányban múltuk felül a Rozsdás Sarokvas FC-t. Sajnos Fidel Nunez szélső védőnket 1 hónapra lerúgták, így nem tud játszani a legfontosabb meccseken, a bajnoki hajrában és egy esetleges osztályozón, ez nagy érvágás a Piranhának.
2011-02-12 Piranha FC Fehérvár - Rozsdás Sarokvas FC: 8 - 1 (4-1)

A 12. fordulóban a BcsabaUFC otthonába látogattunk, ahol 1-1-es döntetlent sikerült csak elérnünk.

A 13. fordulóban a Soproni Vasutas látogatott hozzánk, és 5-2 arányban diadalmaskodtunk felettük.

A bajnokság záró mérkőzésén az SBoci vágott nekünk vissza elég keményen, 6-3-as vereséggel és egy ezüstéremmel tért haza a csapat Fehérvárra.