Piranha FC Fehérvár

Üdvözlök minden kedves látogatót a Piranha FC Fehérvár oldalán! Érdekességek, statisztikák s minden, ami Önnek jár.

A 25. szezonban a két újonc nem képvisel nagy erőt, így a kiesés ellen nem kell küzdenünk. Az előző szezon bajnoka nem jutott fel az ötödosztályba, így esélyünk lett arra, hogy szépítsünk a mérlegen ellene valahogyan, hiszen eddig a lejátszott hat mérkőzés alatt csak egy hazai 2-2-es döntetlenre futotta.
A bajnokságot megelőző két barátságos mérkőzés nagyon jól sikerült, egy finn csapat mellett megvertük idegenben az sricsi csapatát, amely bajnok lett a csoportjában. A csapat 3 gólos hátrányból állt fel és egyenlített ki az utolsó percekben, majd a hosszabbításban nyertünk.
2009-08-26 Piranha FC Fehérvár - ironfire: 4 - 0
2009-09-02 sricsi - Piranha FC Fehérvár: 3 - 4

Jött a Magyar Kupa első köre, ahol magabiztosan nyertünk idegenben.
2009-09-09 Kupa) Szentkirályi Tüzérek - Piranha FC Fehérvár: 0 - 8

Közben elkezdődött a bajnokság is, ahol közvetlen vetélytársunk látogatott meg minket.
2009-09-12 (Bajnoki) Piranha FC Fehérvár - Inter de ref: 4 - 0

A Magyar Kupa második fordulójában már hazai pályán fogadtuk a következő ellenfelet. Ezen a meccsen azok a játékosok kaptak lehetőséget, akik nem voltak formában, illetve tartalékok. Ki is kaptunk egy gólgazdag mérkőzésen, de szakmai szempontból mindenki fejlődött.
2009-09-16 (Kupa) Piranha FC Fehérvár - Árkád Győr: 2 - 5

A bajnokság 2. fordulójában Sopronban a Vasutasnál vendégszerepeltünk és nem várt 7-2-es vereséget könyveltünk el. A szurkolók, akik elkísérték a csapatot ugyan higgadtak maradtak, de még egy ilyen váratlan vereség nem csúszhat be.
2009-09-19 15:30 Bajnoki Soproni Vasutas - Piranha FC Fehérvár: 7 - 2

Jött a barátságos mérkőzés, ahol hosszabbításban kaptunk ki a szomszéd csapattól hazai pályán 4-3-ra. Ehhez a vereséghez hozzátartozik, hogy a B keret "meghatározó" játékosai pocsék illetve csapnivaló formát mutattak.
2009-09-23 09:45 Barátságos Piranha FC Fehérvár - Fehérvári mókusok: 3 - 4

A harmadik fordulóban az egyik újonc feljutó csapatot fogadtuk hazai pályán, és laza játékkal nyertünk 4-0-ra. Ha minden hazai mérkőzésünket tudni hoznánk ilyen eredménnyel, akkor mindenki boldog lenne a klub háza táján.
2009-09-26 15:30 Bajnoki Piranha FC Fehérvár - FC Hanyatt Homlok: 4 - 0

A negyedik körben a juvenszussz csapatához látogattunk, a szezon elején felmérte a klub az erőket, és arra jutott, hogy a 4. hely megszerzéséért velük kell nagy csatákat vívnunk. Minden erőnket mozgósítva küzdöttünk és egy gólgazdag vereséget szenvedtünk el. A mérkőzés 88. percében kaptunk ki.
2009-10-03 Bajnoki juvenszussz - Piranha FC Fehérvár: 5 - 4

Az ötödik fordulóban hazai pályán játszottunk a másik újonc feljutóval, könnyű meccsnek ígérkezett, a csapat is lazán vette a feladatot, és nyertünk is magabiztosan. Harmadik hazai szereplésünkön is sikerült 4 gólt lőnünk az ellenfélnek.
2009-10-10 Bajnoki Piranha FC Fehérvár - squarta: 4 - 1

A hatodik fordulóban a bajnokaspiráns VadMedvék láttak minket vendégül. Az előző szezonban a VadMedvékStadionban hetet kaptunk és válaszolni sem tudtunk rá, a visszavágón otthon kaptunk ki 4-1-re, ez sok jóval nem kecsegtetett, de nem remegtek meg a lábak. Olyannyira nem, hogy a 80. percig 2-2-re álltunk ellenük és a 81. percben kapott góllal vesztettünk. Fontos meccseken ez utolsó 5-10 perc kritikusnak tűnik a Piranha számára.
2009-10-17 Bajnoki VadMedvék - Piranha FC Fehérvár: 3 - 2

A hetedik fordulóban az előző szezon bajnokával mérkőztünk a Király Parkban. Nagyon fontos meccs volt ez a csapatnak, hiszen eddig még nem sikerült ellenük nyernünk, a VadMedvék elleni vereséget pedig feledtetni kell a szurkolókkal. Hazai pályán ismét sikerült 4 gólt lőnünk aktuális ellenfelünknek.
2009-10-24 Bajnoki Piranha FC Fehérvár - Joyteam: 4 - 2

A fordulók között szerdánként továbbra is játszott barátságos meccseket a csapat, sikerült lekötnünk egy volt hetedosztályos csoporttárssal mérkőzést, ezzel a szurkolóknak is kedveskedtünk:
2009-10-28 Barátságos Real kiraly fc. - Piranha FC Fehérvár: 1 - 4

A nyolcadik fordulóban jött a visszavágó, a bajnokhoz látogattunk, egy oroszlánbarlangban éreztük magunkat, remek hangulatot varázsolt a hazai közönség, és persze az Ultras Piranha is. Sajnos nem sikerült megismételni a bravúrt, sőt az előző szezon eredménye ismétlődött meg.
2009-10-31 Bajnoki Joyteam - Piranha FC Fehérvár: 6 - 1

A következő barátságos mérkőzés az AS Renegade ellen volt, hazai pályán kezdtünk és ki is kaptunk. Még a hetedosztályos csatározások során egyszer sem könyveltünk el ellenük vereséget, most sorozatban a harmadikat. Előző bajnokság alatt is összecsaptunk velük.
2009-11-04 Barátságos Piranha FC Fehérvár - AS Renegade: 2 - 4

A kilencedik meccsen hazai pályán játszottunk a VadMedvék ellen és bíztunk legalább 1 pont megszerzésében, de az utolsó 5 perc megint közbe szólt. A 88. és 89. percben kapott két góllal kikaptunk, holott végig uraltuk a mérkőzést. Így megtört egy remek sorozat, hazai pályán eddig veretlenek voltunk és 4-nél kevesebb gólt lőttünk.
2009-11-07 Bajnoki Piranha FC Fehérvár - VadMedvék: 2 - 3

Az előző barátságos meccs visszavágóján sérültünk is volt, így "gyengébb" felállásban léptünk pályára, ráadásul idegenben, de azért bizonyított a B keret is.
2009-11-11 Barátságos AS Renegade - Piranha FC Fehérvár: 3 - 1

A tizedik fordulóban idegenben léptünk pályára az utolsó helyezett otthonában, laza játékkal 5-0-ra nyertünk. Hosszú idő után végre betalált a kapuba a belga támadónk is, és jobb gólkülönbségünknek köszönhetően újra a kitűzött cél, a tabella 4. helyén állhattunk.
2009-11-14 Bajnoki squarta - Piranha FC Fehérvár: 0 - 5

A 11. fordulóban a juvenszussz látogatott hozzánk, és a szezon egyik legfontosabb meccsén sikerült visszavágnunk az idegenbeli 5-4-es vereségért, teltházas mérkőzésen 3-1-re nyertünk. Hiba a találkozón, hogy az utolsó 5 percben emberhátrányban játszottunk, gólerős portugál védőnket kiállították. De végre nem kapunk ki. Hiszen eddig ez volt jellemző a mérkőzések utolsó 5-10 perceire.
2009-11-21 Bajnoki Piranha FC Fehérvár - juvenszussz: 3 - 1

A 12. mérkőzésen idegenben léptünk pályára. FC Hanyatt Homlok fogadott minket. A csapat a hozzáállás javítása miatt laza felfogásban futballozott, ami mint később kiderült, nem volt olyan kockázatos taktika, mint ahogy azt várták. Sérülés és kiállítás nélkül megnyertük a csatát.
2009-11-28 Bajnoki FC Hanyatt Homlok - Piranha FC Fehérvár: 1 - 3

A 13. játéknapom a Soproni Vasutas csapata látogatott hozzánk. Még a 2. fordulóban súlyos, 7-2-es vereséget szenvedtünk el Sopronban, volt miért törleszteni. És sikerült is, 7-1-re nyertünk. Csapatkapitányunk sajnos kiesett a játékból, de csodálatos eredménnyel és telt házzal sikerült búcsúztatunk a régi stadiont, a szünetben ugyanis bővítés-újítás van tervbe véve.
2009-12-05 Bajnoki Piranha FC Fehérvár - Soproni Vasutas: 7 - 1

A szezon zárómérkőzésén Békéscsabán lépett pályára a Piranha. És az egész szezon és csoport egyetlen döntetlenjét értük. Félidőben még vezettünk, de a 4. hely már zsebben volt, így nem kockáztattak a játékosok.
2009-12-12 Bajnoki Inter de ref - Piranha FC Fehérvár: 3 - 3

A 25. szezonban klubtörténelmet írt a csapat újra, hiszen a VI.179-es csoportban a 4. helyet érte el, és ezzel megvalósította a szurkolók csapattól megkövetelt első négybe kerülését.